Вантажна шина BOTO BT929 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT929 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT929 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 6 →Boto BT929 (рульова вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 8 399 грн. |
Boto BT929 (рулевая) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 7 424 грн. |
Boto BT929 (265/70R19.5 143J) | 7 618 грн. |
Boto BT929 (рулевая ось) 265/70 R19.5 143/141J | 8 402 грн. |
Boto BT929 (рульова вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 8 386 грн. |
Шина Boto BT929 (рульова) 265/70 R19.5 143/141J | 7 778 грн. |