Вантажна шина Sunfull SAR518 245/70 R19.5 141J
Виберіть розмір вантажної шини
Sunfull SAR518 245/70 R19.5 141J 245/70 R19.5 " 141 J 265/70 R19.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunfull SAR518 245/70 R19.5 141J
Усі ціни 6 →Вантажна шина SUNFULL SAR518 (універсальна) 245/70R19.5 141/140J | 6 288 грн. |
Грузовые шины Sunfull SAR518 (универсальная) 245/70 R19.5 141/140J 18PR 10 | 6 519 грн. |
SUNFULL Вантажна шина SUNFULL SAR518 (універсальна) 245/70R19.5 141/140J | 6 318 грн. |
Sunfull SAR518 (245/70R19.5 141J) | 6 206 грн. |
Sunfull SAR518 (універсальна) 245/70 R19.5 141/140J | 6 420 грн. |
Вантажні шини Sunfull SAR518 (універсальна) 245/70 R19.5 141/140J 18PR | 6 910 грн. |
Модификації Sunfull SAR518 245/70 R19.5 141J
Ціни на Sunfull SAR518 245/70 R19.5 141J |
---|---|---|---|---|
Sunfull SAR518 245/70 R19.5 141J | від 6 206 грн. | 6 пропозицій | ||
Sunfull SAR518 265/70 R19.5 143J | від 6 527 грн. | 2 пропозиції |