Вантажна шина BOTO BT968 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT968 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT968 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 6 →Boto BT968 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 12 247 грн. |
Boto BT968 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 10 878 грн. |
Вантажна шина BOTO BT968 (рульова) 295/80R22.5 152/149M | 10 951 грн. |
BOTO Вантажна шина BOTO BT968 (рульова) 295/80R22.5 152/149M | 11 003 грн. |
Boto BT968 (рулевая ось) 295/80 R22.5 152/149M | 12 248 грн. |
Boto BT968 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 12 228 грн. |
Відеоогляди
Модификації BOTO BT968 295/80 R22.5 152M
Ціни на BOTO BT968 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
BOTO BT968 295/80 R22.5 152M | від 10 878 грн. | 6 пропозицій | ||
BOTO BT968 315/80 R22.5 154L | від 11 631 грн. | 1 пропозиція |