Стайлер Braun ST 780
Відео 7Фото 9 |
Braun ST 780 |
|
Збереження до 3 температурних режимів для 3 користувачів.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun ST 780
Усі ціни 14 →Випрямляч для волосся Braun Satin Hair 7 SensoCare ST 780 | 4 000 грн. |
Випрямляч для волосся Braun Satin Hair 7 SensoCare ST 780 | 3 523 грн. |
Праска для волосся Braun Satin Hair 7 SensoCare ST 780 | 3 899 грн. |
BaByliss Braun Satin Hair 7 ST 780 випрямляч для волосся 1 кс | 3 195 грн. |
Утюжок для волос Braun Satin Hair 7 SensoCare ST 780 | 3 489 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фена Braun ST 780:
- Технологи SensoCare для контролю рівня вологості волосся
- Температурний датчик
- Функція пам'яті
- Плаваючі пластини
РекомендуємоПорівняти в таблиці →