Фільтр в розетку Brennenstuhl 1506950
Brennenstuhl 1506950 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brennenstuhl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brennenstuhl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brennenstuhl 1506950
Мережевий фільтр на одну розетку Brennenstuhl Primera-Line: 13500A, 16 А, | 576 грн. |
Мережевий фільтр-адаптер Brennenstuhl Primera-Line 16 A 3600 Вт (1506950) | 576 грн. |
Мережевий фільтр-адаптер Brennenstuhl Primera-Line 16A 3600Вт (1506950) | 576 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →