Бінокль BRESSER Astro 20x80 (34910)
Відео 3Фото 4 |
BRESSER Astro 20x80
Тип:астрономічний
Кратність збільшення:20 x
Діаметр об'єктива:80 мм
Поле зору на 1 км:65 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Вага:1960 г
Всі характеристики
Характеристики Astro 20x80
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRESSER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRESSER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRESSER Astro 20x80
Усі ціни 6 →Бінокль Bresser Spezial-Astro 20x80 (1552081) | 6 300 грн. |
Бінокль Bresser Spezial-Astro 20x80 (1552081) | 6 250 грн. |
Бинокль Bresser Spezial Astro 20x80 (112239) | 9 392 грн. |
Бінокль Bresser Special Astro 20x80 Kit зі штативом | 11 800 грн. |
Бінокль Bresser Special Astro 20x80 Kit зі штативом | 11 900 грн. |
Бінокль Bresser Spezial-Astro 20x80 | 7 299 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →