Бінокль BRESSER Topas 7x50 WP Compass (914456)
Відео 1Фото 2 |
BRESSER Topas 7x50 WP Compass
Тип:морський
Кратність збільшення:7 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:117 м
Фокусування:роздільне
Призма:Porro, BaK-4
Морський бінокль для вітрильного та водного спорту, відпочинку на яхті чи морської справи. Прилад забезпечує 7-кратне збільшення зображення і дає чітку та світлу картинку за рахунок великих 50-мм лінз та повного багатошарового покриття на всіх елементах оптичної системи. Фокусування роздільне (індивідуальне для кожної труби). Завдяки висувним наглазникам та наявності механізму діоптричної корекції бінокль BRESSER Topas 7x50 WP Compass добре підходить тим, хто користується окулярами. В комплект входять нейлонова сумка, захисні кришки для об'єктивів та окулярів та ремінь для носіння бінокля на шиї. До бінокля також додаються дві батареї LR43, необхідні для роботи вбудованого далекоміра та компаса.
Всі характеристики
Характеристики Topas 7x50 WP Compass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRESSER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRESSER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRESSER Topas 7x50 WP Compass
Усі ціни 27 →Бінокль з далекомірною сіткою Bresser Topas 7x50 WP Compass (1866932) | 6 390 грн. |
Бинокль Bresser Topas 7x50 Wp Compass (1866932) | 6 599 грн. |
Бінокль Bresser Topas 7x50 Wp Compass (1866932) | 6 599 грн. |
Бінокль Bresser Topas 7x50 WP (1866932) 914456 | 6 599 грн. |
Бинокль Bresser Topas 7x50 WP Compass 914456 | 6 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →