Мотошина Bridgestone Battle Wing BW-501 90/90 -21 54V
Товар застарів 4 969 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 90; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 21; Індекс швидкості: V; |
Bridgestone Battle Wing BW-501 90/90 -21 54V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Battle Wing BW-501 90/90 -21 54V
Ціни на Bridgestone Battle Wing BW-501 90/90 -21 54V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battle Wing BW-501 90/90 R21 54V | від 5 205 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battle Wing BW-501 100/80 R19 59V | від 6 639 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battle Wing BW-501 110/80 R19 59V | від 6 676 грн. | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Battle Wing BW-501 110/90 R19 59V | від 6 590 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battle Wing BW-501 120/70 R17 58W | від 7 017 грн. | 4 пропозиції |