Мотошина Bridgestone Exedra Max E-Max 90/90 -21 54H
Bridgestone Exedra Max E-Max 90/90 -21 54H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Exedra Max E-Max 90/90 -21 54H
Ціни на Bridgestone Exedra Max E-Max 90/90 -21 54H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra Max E-Max 90/90 -21 54H | від 6 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra Max E-Max 150/80 -15 70H | від 7 790 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra Max E-Max 150/80 R16 71V | від 9 438 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra Max E-Max 180/70 R16 77V | від 9 828 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra Max E-Max 200/50 R17 75W | від 11 779 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra Max E-Max 200/60 R16 79V | від 12 383 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra Max E-Max 240/55 R16 86V | від 13 138 грн. | 2 пропозиції |