Прожектор Brille HL-27/200W SMD NW (32-534)
Фото 3 |
Brille HL-27/200W SMD NW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille HL-27/200W SMD NW
Прожектор світлодіодний Brille HL-27/200W SMD NW IP65 LED (32-534) | 2 490 грн. |
Прожектор світлодіодний 200W Brille HL-27/200W SMD NW 4000-4700К IP65 | 2 490 грн. |
Прожектори вуличний LED вологозахищений IP65 HL-27/200 SMD N Brille 32-534 | 2 490 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →