Садовий стовпчик Brille PL-12/80 (L76-011)
Brille PL-12/80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille PL-12/80
Вуличний світильник Brille PL-12/80 IP44 E27 (L76-011) | 3 750 грн. |
Садово-парковий ліхтар стовпчик Brille чорного кольору 80см з білим плафон | 2 400 грн. |
Уличный фонарь садово-парковый наземный IP44 PL-12/80 E27 Brille L76-011 | 3 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →