Лампочка Xiaomi Mi Smart LED Smart Bulb Essential (MJDPL01YL)
Відео 4Фото 6 |
Xiaomi Mi Smart LED Smart Bulb Essential |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Smart LED Smart Bulb Essential
Усі ціни 11 →Розумна лампочка Xiaomi Mi Smart LED Bulb Essential (MJDPL01YL) Color | 549 грн. |
Розумна лампа Xiaomi Mi Smart Led Bulb Essential MJDPL01YL (White and Colo | 575 грн. |
Mi Smart LED Bulb Essential (White and Color) | 599 грн. |
Светодиодная лампа LED Xiaomi Mi Smart LED Bulb Essential White and Color | 475 грн. |
Розумна лампа Xiaomi Mi Smart LED Bulb E27 Wi-Fi Colorful (MJDPL01YL) (GPX | 480 грн. |
Китайська компанія Xiaomi вже не перший рік поспіль вибудовує власну екосистему «розумного» будинку. Один із її обов'язкових атрибутів — смарт-освітлення, роботу якого можна організувати за допомогою лампочок Xiaomi Mi Smart LED Smart Bulb Essential.
Комфортне світло
Модель дозволяє налаштувати максимально комфортне світло для очей у будь-який час. Регулюванням у лампочці піддаються колірна температура (2700-6500 К), яскравість свічення і навіть колір. У режимі різнокольорового освітлення доступний вибір із 16 млн відтінків палітри кольорів. Також модель можна запрограмувати на роботу в режимі постійної зміни вогнів.
Смарт-сценарії
Управління роботою смарт-лампочки покладено на мобільний додаток Mi Home. У ньому задаються параметри освітлення за розкладом, встановлюються таймери увімкнення та вимкнення, налаштовується робота лампочки в сукупності з іншими гаджетами. Так, увімкнення світла можна запрограмувати з активації охоронного датчика руху або виявлення в кадрі людей IP-камерою.
Довгий термін служби
"Паспортна" тривалість роботи смарт-лампочки складає 25 тис. годин. Це майже три роки безперервного світіння. На окрему згадку в характеристиках моделі заслуговує підтримка віддаленого керування роботою виробу за допомогою голосових помічників Google Assistant і Amazon Alexa, що робить лампочку воістину «розумною».
- Регулювання температури
- Регулювання кольору
- Регулювання яскравості
- Підтримка Wi-Fi та Bluetooth