Горішниця Brock HZ 3012
Фото 17 |
Brock HZ 3012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brock HZ 3012
Усі ціни 7 →Brock Hz 3012 | 806 грн. |
Горішниця BROCK HZ 3012 | 749 грн. |
Ліщина BROCK HZ 3012 | 771 грн. |
Ліщина Brock HZ 3012 (HZ3012) | 1 129 грн. |
Горішниця Brock HZ 3012 White, 750W, 6 горішків, антипригарна поверхня, ре | 1 064 грн. |
Ліщина BROCK HZ 3012 | 926 грн. |
Горішниця BROCK HZ 3012 | 777 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →