Швейна машинка Brother Artwork 33A
Відео 3 |
Brother Artwork 33A
Тип:електромеханічна
Петля:автоматична
Човник:горизонтальний ротаційний
Кількість рядків:27 шт
Кількість петель:1 шт
Стібок:довжина 4 мм, ширина 5 мм
Всі характеристики
Характеристики Artwork 33A
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brother 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brother.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brother Artwork 33A
Усі ціни 22 →Швейна машина Brother Artwork 33A ARTWORK33A | 7 999 грн. |
Швейна машина BROTHER Artwork 33A | 7 999 грн. |
Швейна машина Brother Artwork 33 A | 7 872 грн. |
Швейна машина BROTHER Artwork 33A | 7 999 грн. |
Швейная машина Brother Artwork 33a | 8 586 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →