Принтер Brother PJ-822
Відео 5Фото 8 |
Портативний монохромний принтер для мобільного використання. Використовує принцип термічного друку з роздільною здатністю 200х200 dpi, тому користувачеві не доведеться думати про запас чорнила або тонера, оскільки єдиним витратним матеріалом у цьому принтері є термопапір: рулонний PA-R-411 (30 м) або PA-C-411 (100 аркушів) ). Відноситься до сімейства персональних рішень Brother PJ-800, призначених для друку комерційних пропозицій, рахунків-фактур та звітів у польових умовах.
Буде корисним для організації продажу, сервісу, логістики, доставки та роботи служб надзвичайного реагування. Може функціонувати в будь-якій орієнтації, дозволяючи не побоюватися підтікання чорнила, утворення плям фарби або змащеного друку. Принтер Brother PJ-822 підключається до ПК, планшета або смартфона за допомогою USB-інтерфейсу. Здатний працювати від бортової мережі автомобіля та додатково комплектуватися Li-Ion акумулятором PA-BT-002, що забезпечує друк до 600 стор тексту (у стандартний комплект не входить). Відмінною особливістю цієї моделі стали скоромні габаритні розміри (25,5х5,5х,30 см) та мала вага (0,48 кг). Цей принтер легко поміститися з будь-який портфель, сумки або рюкзак. Вся інформація про стан пристрою передається за допомогою світлодіодів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brother 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brother.
Купити Brother PJ-822
Усі ціни 10 →Brother PJ-822 (PJ822Z1) | 18 620 грн. |
Brother PJ-822 | 19 147 грн. |
Brother PJ-822 | 18 680 грн. |
Brother Pocket Jet- Mobile A4 PJ-822 (termiczna) | 17 940 грн. |
Brother PJ-822 | 19 147 грн. |
- Прямий термодрук, не вимагає чорнил або тонера
- Живлення від акумуляторних батарей або мережевого/автомобільного адаптера