Гейнер BSN True Mass 2.6 кг
Відео 24 |
BSN True Mass 2.64 kg багато білкапродукт року |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSN.
Купити BSN True Mass 2.6 кг
Усі ціни 8 →Купити для набору маси BSN True-Mass 2640 грам chocolate milkshake | 3 710 грн. |
Вітамінний BSN True-Mass 2640 г Шоколад (4384300832) | 6 885 грн. |
Вітамінний BSN True Mass USA 2640 г Шоколад (4384301243) | 6 925 грн. |
Вітамінний BSN True-Mass 2610 грам Полуниця (101116-2) | 3 747 грн. |
Вітамінний BSN True-Mass 2610 г Банан (101116-6) | 3 747 грн. |
Авторитет американської марки BSN і якість її спортивного харчування підтверджують міжнародні рейтинги. Так, за версією ресурсу Bodybuilding.com, True Mass входить в ТОП-5 найбільш продаваних гейнери. Добавка фасується в традиційні для марки напівпрозорі червоні банки, візуально відрізняється, приміром, від протеїну BSN Syntha-6 2.3 кг лише етикеткою.
Смачний і максимально білковий
Вітамінний BSN True Mass 2.6 кг можна взяти в одній з п'яти смакових варіаціях: шоколад, ваніль, банан, полуниця і печиво з кремом. Всі смаки не просто солодкі, а насичені і приємні, що характерно для всієї лінійки спортпита BSN. Залежно від смакових добавок можуть незначно змінюватися показники калорійності та пропорції основних поживних речовин.
В середньому одна порція містить 165 грам порошку (700 ккал), з яких 90 г припадають на вуглеводи (переважно мальтодекстрин), 17 г — на жири, а 46 г — на білок. Останній складається з комбінації швидко і повільно всмоктуються протеїнів — сироваткового, молочного, казеїну, альбуміну і пептидів глутаміну. Високий вміст білка дозволяє віднести гейнер до категорії білково-вуглеводних, що сприяють набору більше чистої маси (переважно м'язової).
Вибір досвідчених спортсменів
Для посилення ефекту від прийому гейнера виробник рекомендує вживати і інші спортивні добавки, у тому числі протеїн, креатин і передтренувальні комплекси.
Великі пропорції білка в BSN True Mass зумовлюють досить високу ціну в порівнянні з вуглеводно-білковими аналогами. Також варто відзначити, що величина рекомендованої порції виглядає дещо завищеною: вона оптимально підходить досвідченим спортсменам, чий організм вже звик до великих порцій їжі і солідному надходження білка. Початківцям, можливо, варто трохи зменшити дозування. В результаті кількість протеїну буде однаково високим, а банки вистачить більше, ніж на 16 прийомів.
BSN True Mass 2.6 кг — преміальний продукт від відомої компанії, який відрізняється високим вмістом білка і відмінними смаковими якостями.