Buddyphones School+
Відео 2Фото 20 |
Buddyphones School+ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Buddyphones 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Buddyphones.
Купити Buddyphones School+
Наушники с микрофоном BuddyPhones School+ Green | 1 170 грн. |
Наушники с микрофоном BuddyPhones School+ Yellow | 1 170 грн. |
Наушники с микрофоном BuddyPhones School+ Blue | 1 457 грн. |
Наушники с микрофоном BuddyPhones School+ Pink | 1 256 грн. |
Створення загального освітнього простору
Навушники Buddyphones School+ перетворюють навчання на захоплюючий та безпечний процес. Вони розроблені з особливою увагою до деталей, що робить їх ідеальним вибором для дітей. Різноманітність кольорів та можливість персоналізації за допомогою стікер-панелей роблять кожен екземпляр унікальним. З'єднання через універсальний позолочений 3.5 мм роз'єм із двома варіантами кабелів забезпечує багатофункціональність: один кабель із мікрофоном на штанзі ідеальний для навчальних сесій та спілкування, в той час як інший підходить для повсякденної розваги.
Особливістю є система BuddyJack, яка стимулює спільне навчання, дозволяючи підключати кілька навушників до одного пристрою. Це сприяє колективній взаємодії та обміну, зміцнюючи зв'язки між учнями, їхніми батьками та друзями.
Неперевершений комфорт та захист
Міцність та безпека – ключові характеристики Buddyphones School+. Металева дуга пропонує посилену конструкцію, яка витримує активне щоденне використання без шкоди для функціональності. Гіпоалергенні амбушури та система SafeAudio, що обмежує рівень звуку до 85 дБ, запобігають можливим пошкодженням слуху, роблячи прослуховування максимально безпечним.
Сертифікація від міжнародних організацій TÜV та UL підкреслює зобов'язання бренду до високих стандартів якості та безпеки, гарантуючи батькам спокій щодо вибору навушників для своїх дітей.