Батарейка Buromax Alkaline 4xAAA (BM.5901-4)
Buromax Alkaline 4xAAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Buromax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Buromax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Buromax Alkaline 4xAAA
Батарейка лужна Buromax LR03 AAA 1.5V 4 шт. (BM.5901-4) | 48 грн. |
Набір елементів живлення (лужні батарейки) Buromax LR03 AAA 1.5 V 4 шт в у | 48 грн. |
Набір елементів живлення (батарейка) LR03 (AAA) BM.5901-4 BUROMAX 4шт/упак | 56 грн. |
Набір батарейок LR03 АAA 4штуки BM.5901-4 Buromax (BM.5901-4) | 79 грн. |
Набір батарейок LR03 (ААА) 4 шт упак Buromax (BM.5901-4) | 79 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →