Рюкзак Burton Tinder 2.0 30 л
Відео 1Фото 19 |
Burton Tinder 2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Burton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Burton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Burton Tinder 2.0 30 л
Міський рюкзак Burton Tinder 2.0 30L Forest Moss (9010510554468) 901051055 | 3 399 грн. |
Міський рюкзак Burton Tinder 2.0 30L Rock Lichen (9010510554475) 901051055 | 3 399 грн. |
Міський рюкзак Burton Tinder 2.0 30L Sediment (9010510554499) 901051055449 | 3 399 грн. |
Міський рюкзак Burton Tinder 2.0 30L Sun Dried Tomato (9010510426338) 9010 | 3 199 грн. |
Міський рюкзак Burton Tinder 2.0 30L Calla Green (9010510426314) 901051042 | 3 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →