Тепловий насос IDEA IHPN-10HDN8 7 кВт
48 510 грн. Купити! Тепловий насос для басейну Idea IHPN -10HDN8Climatehall.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
IDEA IHPN-10HDN8 7 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IDEA IHPN-10HDN8
Ціни на IDEA IHPN-10HDN8 |
---|---|---|---|---|
IDEA IHPN-7HDN8 5 кВт | від 47 520 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA IHPN-10HDN8 7 кВт | від 48 510 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA IHPN-16HDN8 11 кВт | від 63 525 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA IHPN-18HDN8 13 кВт | від 71 280 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA IHPN-21HDN8 21 кВт | від 91 900 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA IHPN-25HDN8 25 кВт | від 108 240 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →