Рюкзак Cabinzero Classic 36L 36 л
Відео 6Фото 29 |
Cabinzero Classic 36L 28 л36 л |
|
Сумка має унікальний ідентифікаційний код. Зареєструвати код на сайті Okoban, і ризик втратити сумку при авіа перельотах знизиться до мінімуму. Унікальна і єдина на даний момент система пошуку та реєстрації знайдених і втрачених речей.
Замок на блискавку в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabinzero Classic 36L 36 л
Усі ціни 11 →CabinZero Cz17-1205 | 3 060 грн. |
Сумка-рюкзак с отделом для ноутбука CabinZero Ice Grey 36л Cz17-1705 | 3 060 грн. |
Сумка-рюкзак CabinZero Classic 36L Ice Grey з відділ. д/ноутбука 15" (Cz17 | 3 060 грн. |
CabinZero Cz17-1702 | 3 060 грн. |
CabinZero Cz17-1706 | 3 060 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cabinzero Classic 36L
Ціни на Cabinzero Classic 36L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic 28L 28 л | від 2 896 грн. | 14 пропозицій | ||
Cabinzero Classic 36L 36 л | від 3 060 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →