Навушники
Campfire Audio IO
Відео 27Фото 16 |
Campfire Audio IO |
|
Спеціально налаштована акустична камера Tuned Acoustic Expansion Chamber (T. A. E. C.). Два арматурних драйвера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campfire Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campfire Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campfire Audio IO
Campfire Audio Campfire Audio Bonneville Black Essential Edition 4.4mm | 61 200 грн. |
Campfire Audio IO | 14 350 грн. |
Campfire Audio Campfire Audio Bonneville Purple Essential Edition 4.4mm | 61 200 грн. |
Campfire Audio Campfire Audio Ponderosa Green Deluxe Edition | 44 800 грн. |
Campfire Audio Campfire Audio Bonneville Black Deluxe Edition | 70 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →