Пальник Campingaz Bleuet Micro Plus
Відео 3Фото 5 |
Campingaz Bleuet Micro Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz Bleuet Micro Plus
Усі ціни 7 →Газовий пальник Campingaz Bleuet Micro Plus 41854 1300 Вт (3138522041854) | 629 грн. |
Набір Газовий пальник Campingaz Bleuet Micro Plus 41854 1300 Вт + Картридж | 799 грн. |
Газовий пальник Campingaz Bleuet Micro Plus 41854 1300 Вт (3138522041854) | 700 грн. |
Портативний пальник BLEUET MICRO PLUS, 1300 Вт Campingaz 041854 | 879 грн. |
Портативний пальник Campingaz BLEUET MICRO PLUS, 1300 Вт | 879 грн. |
НАБІР Портативна туристична горілка BLEUET MICRO PLUS, 1300 Вт, Газовий ка | 799 грн. |
Портативна туристична горілка Campingaz BLEUET MICRO PLUS 1300 Вт (041854) | 629 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →