Термосумка Campingaz Fold’N Cool Classic 5 (2000011722)
Відео 2Фото 21 |
Campingaz Fold’N Cool Classic 5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz Fold’N Cool Classic 5
Термосумка Campingaz Fold N’Cool 5 л (63146) 155919 | 610 грн. |
Портативний м'який холодильник Campingaz Fold'N Cool 5 л (3138522063146) | 610 грн. |
Термосумка Campingaz FOLD N'COOL 5 л (063146) | 610 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості термосумки Campingaz Fold’N Cool Classic 5:
- Передня кишеня
Модификації Campingaz Fold’N Cool Classic 5
Ціни на Campingaz Fold’N Cool Classic 5 |
---|---|---|---|---|
Campingaz Fold’N Cool Classic 5 | від 610 грн. | 3 пропозиції | ||
Campingaz Fold’N Cool Classic 10 | від 769 грн. | 1 пропозиція | ||
Campingaz Fold’N Cool Classic 20 | від 799 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →