Термосумка Campingaz Fold’N Cool Classic 20
Відео 2Фото 7 |
Campingaz Fold’N Cool Classic 20 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Купити Campingaz Fold’N Cool Classic 20
Холодильник Campingaz FOLD N’COOL 20 л (063160) 151731 | 799 грн. |
Термосумка Campingaz Fold'N Cool 20 л (63160) | 889 грн. |
Термосумка Campingaz Fold'N Cool 20 л (063160) | 889 грн. |
Зовні термосумка з французької родоводу Campingaz Fold'N Cool Classic 20 нагадує типовий шкільний ранець. З тією лише різницею, що замість зошитів і книжок в ньому прийнято носити охолоджені рідини і провіант.
Ємність
У складеному стані сумка займає мінімум місця — вона легко ховається під автомобільне сидіння або в багажник. А в розкладеному вигляді Campingaz Fold'N Cool Classic 20 здатна прийняти на свій борт одразу 6 пляшок ємністю 1.5 л у положенні стоячи (вертикально). Якщо проводити вимірювання тарою меншого об'єму, то можна вести мову про місткості близько 10-12 півлітрових пляшок або банок. Не потрібно перевантажувати тільки сумку скляними ємностями, оскільки її наплічний ремінь може просто не витримати велику вагу.
Корисне озброєння
Більш місткий побратим моделі в особі Campingaz Fold'N Cool Classic 30 має в своєму оснащенні ручки для перенесення. На жаль, в арсеналі 20-літрової модифікації їх немає. Зате в озброєння сумки включена петелька, за яку її зручно підвішувати в потрібне місце. Ще однією корисністю є додатковий карман для дрібничок на лицьовій стороні, що закривається на замок-блискавку.
Доступність
Свіжість продуктів і напоїв зберігається в термосумці близько 12 годин (при використанні акумуляторів холоду). Це дуже гідний результат з урахуванням вкрай демократичною вартості моделі. Дозволити її придбання може практично кожен, хто любить проводити час на природі або ніжиться під променями сонця на пляжі.
- Передня кишеня на блискавці
Модификації Campingaz Fold’N Cool Classic 20
Ціни на Campingaz Fold’N Cool Classic 20 |
---|---|---|---|---|
Campingaz Fold’N Cool Classic 5 | від 610 грн. | 3 пропозиції | ||
Campingaz Fold’N Cool Classic 10 | від 769 грн. | 1 пропозиція | ||
Campingaz Fold’N Cool Classic 20 | від 799 грн. | 3 пропозиції |