Фен-щітка Camry CR 2025
Фото 9 |
Camry CR 2025 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 2025
Усі ціни 19 →Фен-щітка Camry CR 2025 | 711 грн. |
Фен-щітка Camry CR 2025 | 627 грн. |
Фен стайлер гребінець Camry CR 2025 S | 924 грн. |
Фен-щітка для волосся CAMRY CR 2025 ПОЛЬЩА (SOLIN) 1800W | 755 грн. |
Фен щітка для укладання волосся керамічна 3 в 1 Camry CR 2025 електрична г | 950 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →