Стайлер Camry CR 2322
Фото 11 |
Camry CR 2322 |
|
Керамо-турмалінове покриття пластин – ефективно знімає статичну електрику з волосся.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 2322
Усі ціни 19 →Випрямляч для волосся Camry CR 2322 | 702 грн. |
Випрямляч для волосся Camry CR 2322 | 818 грн. |
Випрямляч для волосся Camry CR 2322 | 661 грн. |
Вирівнювач для волосся CAMRY CR 2322 ПОЛЬЩА (SOLIN) | 830 грн. |
Выпрямитель для волос Camry CR 2322 | 824 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →