Машинка для стрижки Camry CR 2921
Відео 1Фото 7 |
Camry CR 2921 |
|
Доступна та універсальна акумуляторна машинка для стрижки з великою додатковою комплектацією. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2019 року, призначений для побутового та епізодичного професійного використання. Відрізняється багатофункціональністю, продуктивністю і ергономічною конструкцією міцного корпусу, завдяки якій пристрій зручно лежить в руці будь-якого розміру.
Комплектується набором із чотирьох активних насадок та чотирьох гребенів. Такий набір, що включає широкий і вузький ріжучі блоки, сіткову бритву і точковий тример підійде для видалення волосся з будь-яких ділянок тіла, включаючи ніс і вуха. Універсальна машинка для стрижки Camry CR 2921 комплектується чотирма пластиковими гребенями-насадками різної довжини. Завдяки широким функціональним можливостям, такий пристрій може стати надійним помічником сучасного чоловіка, що стежить за собою, який носить бороду, вуса та/або бакенбарди. Для комфортного використання інструменту та всіх насадок передбачена зручна підставка. Підтримується вологе очищення насадок промиванням струменем проточної води. Живлення здійснюється від вбудованого акумулятора, що забезпечує близько години автономності (заряджається від комплектного зарядного пристрою за 6 годин).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Купити Camry CR 2921
Усі ціни 29 →Camry CR 2921 | 907 грн. |
Camry CR 2921 | 989 грн. |
Тример CAMRY CR 2921 (5 in 1) | 814 грн. |
Машинки для стрижки Camry CR 2921 | 818 грн. |
Машинка для стрижки+триммер Camry CR 2921 | 906 грн. |