Вакуумний пакувальник Camry CR 4470
Фото 3 |
Camry CR 4470 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 4470
Усі ціни 30 →Camry cr 4470 | 2 746 грн. |
Вакуумний пакувальник Camry Cr 4470 | 2 443 грн. |
Camry cr 4470 | 2 755 грн. |
Вакууматор Camry CR 4470 | 2 530 грн. |
Апарат для пакування Camry CR 4470 | 2 484 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →