Морозильний лар Candy CHAE 1462F 142 л (37001393)
Фото 13 | Очікується у продажу 15 779 грн. Тип: морозильна скриня; Загальний обсяг (л): 142; Мін. температура: -26 °C; Збереження холоду (год): 35; Потужність заморожування (кг/добу): 11; Швидке заморожування; Управління: кнопкові зовнішнє; Захист від дітей; Рівень шуму (дБ): 40; Клас гучності: C; Габарити (см): 84.5x72x55; |
Candy CHAE 1462F 2021 рікшвидка заморозка |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Candy CHAE 1462F
Ціни на Candy CHAE 1462F |
---|---|---|---|---|
Candy CHAE 1002F 97 л | від 10 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Candy CHAE 1452F 137 л | від 9 750 грн. | 5 пропозицій | ||
Candy CHAE 2002F 194 л | від 15 744 грн. | 2 пропозиції |