Морозильний лар Kernau KFCF 1403 EW 142 л
Фото 6 |
Добре укомплектована морозильна скриня з пристойною корисною місткістю на рівні 142 л. Модель оснащена знімним ущільнювачем на кришці, що дозволить без зайвих зусиль підтримувати герметичність високотемпературного відділення. Агрегат має світлодіодне підсвічування, є замок та роликове шасі. Однією з головних переваг пристрою є добре ізольований корпус – це зимостійка модель, здатна надійно та безперебійно функціонувати при охолодженні атмосфери у монтажному приміщенні до –15 °C.
Морозильна скриня Kernau KFCF 1403 EW налаштовується за допомогою електронного блоку управління. В агрегаті передбачена кришка з можливістю фіксації стулки у відкритому положенні. Контур циркуляції використовує холодоагент R600A, який відрізняється високою безпекою. Система зливу оснащена трубчастим краником, що дозволяє швидко та акуратно спускати талу воду. Морозильна шафа демонструє продуктивність на рівні 7 кг на добу. Робоче відділення доповнене знімною вставкою у вигляді кошика. В основі агрегату є два ролики і дві ніжки з регульованою висотою, що не дряпають підлоги. Без підключення пристрою може автономно зберігати холод протягом 26 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Купити Kernau KFCF 1403 EW 142 л
Морозильна скриня Kernau Kfcf 1403 EW | 11 397 грн. |
KERNAU KFCF 1403 EW | 12 800 грн. |
KERNAU KFCF 1403 EW | 13 120 грн. |
KERNAU KFCF 1403 EW | 13 440 грн. |
Kernau KFCF 1403 EW | 17 179 грн. |
Модификації Kernau KFCF 1403 EW
Ціни на Kernau KFCF 1403 EW |
---|---|---|---|---|
Kernau KFCF 1403 EW 142 л | від 11 397 грн. | 5 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2003 EW 200 л | від 13 360 грн. | 6 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2503 EW 246 л | від 15 997 грн. | 7 пропозицій | ||
Kernau KFCF 2903 EW 287 л | від 17 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Kernau KFCF 3803 EW 371 л | від 18 826 грн. | 5 пропозицій |