Морозильний лар LIBERTY HF 150 CE 145 л
LIBERTY HF 150 CE 145 л200 л |
|
Молодша модифікація в модельному ряду морозильних скринь LIBERTY володіє місткістю 145 л і завдяки компактним розмірам (85x71x55 см) може бути розміщена в обмежених умовах нестачі вільного місця. Підібратися до морозильній камері моделі можна зверху, для чого знадобиться відкрити горизонтально розташовану дверцята. Щоб мінімізувати вплив на збережені продукти зовнішніх факторів кришка зроблена глухою.
До того ж на її озброєння поставлений механічний замок, що закривається на ключ. Внутрішній простір LIBERTY HF 150 є єдиним, проте для швидкого доступу до часто використовуваного вмісту в комплектацію моделі включені дві знімні корзини. Робочі параметри морозилки припускають можливість заморожування до 14 кг продуктів за добу і близько 26 годин автономного збереження холоду при непередбачених відключення електроенергії. При виникненні необхідності швидко охолодити велику партію м'яса, овочів або фруктів на допомогу приходить режим швидкої заморозки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Купити LIBERTY HF 150 CE 145 л
Усі ціни 15 →LIBERTY HF-150 CE | 7 245 грн. |
Морозильна скриня LIBERTY HF-150 CE | 7 281 грн. |
Морозильна камера Liberty HF-150 CE | 7 589 грн. |
LIBERTY HF-150 CE | 7 209 грн. |
Морозильный ларь Liberty HF-150 CE | 7 654 грн. |
Модификації LIBERTY HF 150 CE
Ціни на LIBERTY HF 150 CE |
---|---|---|---|---|
LIBERTY HF 150 CE 145 л | від 7 173 грн. | 15 пропозицій | ||
LIBERTY HF 200 CE 200 л | від 8 295 грн. | 18 пропозицій |