Сушильна машина Candy GrandO Vita GVS4 H7A1TCEX (31100964)
Відео 4Фото 3 |
Candy GrandO Vita GVS4 H7A1TCEX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy GrandO Vita GVS4 H7A1TCEX
Усі ціни 10 →Сушильна машина Candy CSO4 H7A1TCEX-S | 24 165 грн. |
Сушильная машина Candy CSO4 H7A1TCEX-S | 25 484 грн. |
CANDY CSO4H7A1TCEX-S | 18 849 грн. |
Сушильная машина Candy CSO4 H7A1TCEX-S | 23 409 грн. |
Candy SmartPRO CSO4 H7A1TCEX-S | 21 853 грн. |
Купивши сушку через її розмір. Оскільки стандартного розміру не поміщали у ванну. Перед покупкою були сумніви щодо надійності бренду. І як виявилося не зря. Надійність сушіння може бажати кращого. Зламалася за місяць після закінчення гарантії. Вузька. Зручний контейнер для конденсату. Тепловий насос. Таймер показує погоду, а не годину до закінчення програми (1 хв може тривати пів години). Не зручно очищати основний фільтр (важко відкрити нижню панель якщо сушіння стоїть між двома тумбочками). І саме не приємне, що після 1 року і 1 місяця згорів мотор, що обертає барабан (фактічно сушка пропрацювала лише 9 місяців, тому що перші 3 місяці після покупки не використовувалася). Щоб замінити даний мотор, довелося повністю розібрати всю сушку. Федір Ковач: користуюся Candy GrandO Vita GVS4 H7A1TCEX більше року |
Дуже зручні такі функції - відкладений старт, легке прасування, блокування від дітей. Easy Case (Спеціальний відсік, вбудований у дверцята машини, збирає воду, отриману під час циклу сушіння. Ємність для води легко видаляється, а вода може бути використана повторно) Невелика! Зручна! не виявлено Remont57 Remont57: користуюся Candy GrandO Vita GVS4 H7A1TCEX кілька місяців |
У боротьбі за кожен сантиметр вільного місця по-справжньому вузькі сушильні машини можна перерахувати на пальцях однієї руки. Візьмемо, приміром, модель Candy GrandO Vita Smart GVS4H7A1TCEX-S, зібрану в компактному «кузові» з глибиною «посадки» всього-на-всього 47 см.
Суцільні плюси
Ключова перевага сушарки перед однолітками — можливість установки в колону на вузьку пралку будь-якого виробника глибиною 40-46 см. Монтажний комплект під такий варіант розміщення моделі доступний опціонально. Поява в будинку сушильного агрегата позбавить вас від мотузок і прищіпок, а також клопоту з розвішуванням білизни на балконі. Речі висихають у пристрої буквально за годину-дві, їх стає легше гладити, до того ж з допомогою сушильної машини можна освіжити залежану одяг без прання, збити подушки, почистити від пилу м'які іграшки.
Особливий підхід
Модель оснащена тепловим насосом з «клеймом» класу енергоефективності А+. Середньорічне споживання електроенергії пристроєм становить близько 269 кВт (так прописано в техдокументації). В користувальницьке розпорядження надається 15 автоматичних режимів сушіння для поширених типів тканин та текстильних виробів, а також опція встановлення своєї програми. Режим по власним потребам найлегше налаштувати через мобільний додаток Candy simply-Fi — смартфон коннектітся до машинці шляхом прикладання до мітці «Smart Touch» через NFC-чип.
Розвинена ергономіка
Панель управління на «фасаді» сушарки складається з цифрового дисплея з набором з семи сенсорних кнопок. Окремої поваги заслуговує пластиковий бак EasyCase для збору конденсату, який встановлений всередині дверцят завантажувального люка. Він зручний у користуванні, а воду з резервуара можна використовувати для «заправки» прасок або поливу квітів. Модель варто розглянути всім, хто шукає ефективну сушильну машину вузької компонування від перевіреного бренду.