Сушильна машина Candy Smart Pro CSOE C8TE-S
Фото 4 |
Candy Smart Pro CSOE C8TE-S |
|
Сушильний автомат компанії Candy поповнив фірмову лінійку Smart Pro 2022, яка об'єднує моделі з можливістю управління через інтернет. У цьому випадку тут є модуль Wi-Fi для синхронізації зі смартфоном взаємодії з приладом через програму simply-Fi. З урахуванням місткості 8 кг модель можна віднести до рішень початкового цінового сегмента. Тут використовується тепловий насос та інверторний двигун, який підвищує загальну надійність сушарки, позитивно впливає на енергоспоживання (клас B) та рівень шуму (до 69 дБ).
Сушильна машина Candy Smart Pro CSOE C8TE-S передбачає 15 програм, включаючи кілька швидких та освіжаючий цикл, окремий режим для вовни, безпека якого підтверджує сертифікат Woolmark. Використовуючи мобільну програму, можна створити свою програму або додати одну з 20 додаткових, вже доступних. Завдяки сенсору Kilo detector не обов'язково накопичувати велику кількість одягу: навіть при частковому завантаженні можна розраховувати на якісні результати без високих витрат електроенергії. Ще однією фішкою сушарки є технологія Easy Case. На люку зафіксовано знімний резервуар, у якому накопичується конденсат. Бак легко витягується та доповнений ручкою, а воду з нього, наприклад, можна використовувати для поливу кімнатних рослин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Smart Pro CSOE C8TE-S
Усі ціни 46 →CANDY CSOE C8TE-S | 15 347 грн. |
Сушильна машина Candy CSOEC8TE-S | 17 199 грн. |
Сушильна машина Candy CSOE C8TE-S | 14 274 грн. |
CANDY CSOEC8TE-S | 15 011 грн. |
Сушильна машина Candy CSOEC8TE-S | 17 199 грн. |