Велосипед Cannondale Scalpel HT Carbon 3 2024 frame L
Відео 1Фото 26 |
Cannondale Scalpel HT Carbon 3 2024 frame L |
|
Cannondale Wheel Sensor.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cannondale Scalpel HT Carbon 3 2024 frame L
Ціни на Cannondale Scalpel HT Carbon 3 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Cannondale Scalpel HT Carbon 3 2024 frame L | від 128 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Cannondale Scalpel HT Carbon 3 2024 frame M | від 128 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Cannondale Scalpel HT Carbon 3 2024 frame S | від 128 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Cannondale Scalpel HT Carbon 3 2024 frame XL | від 128 880 грн. | 2 пропозиції |