Велосипед Cannondale Synapse 3 2024 frame 48 (SKE-88-09)
Фото 6 | Очікується у продажу 49 440 грн. Модельний рік: 2024; Тип: Тип: шосейний; Матеріал рами: алюміній; Амортизація: без амортизації; Матеріал вилки: карбон; Діаметр коліс ("): 28; Передні гальма: дискові, механічні; Задні гальма: дискові, механічні; Швидкостей (шт): 18; Форма керма: шосейний; Комплектація: |
Cannondale Synapse 3 2024 frame 48 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cannondale Synapse 3 2024 frame 48
Ціни на Cannondale Synapse 3 2024 frame 48 |
---|---|---|---|---|
Cannondale Synapse 3 2024 frame 51 | від 49 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Cannondale Synapse 3 2024 frame 54 | від 49 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Cannondale Synapse 3 2024 frame 56 | від 49 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Cannondale Synapse 3 2024 frame 58 | від 49 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Cannondale Synapse 3 2024 frame 61 | від 49 440 грн. | 2 пропозиції |