Велосипед Cannondale Synapse 3 2024 frame 51
Фото 6 |
Cannondale Synapse 3 2024 frame 51 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Synapse 3 2024 frame 51
Велосипед 28" Cannondale SYNAPSE 3 (2024) smoke black 51 (165-175 см) SKE- | 49 440 грн. |
Велосипед 28" Cannondale SYNAPSE 3 рама - 51см 2024 SBK SKE-53-12 | 49 440 грн. |
Велосипед 28" Cannondale SYNAPSE 3 (2024) yellow 51 (165-175 см) SKE-92-39 | 49 440 грн. |
Велосипед 28" Cannondale SYNAPSE 3 рама - 51см 2024 LYW SKE-92-39 | 49 440 грн. |
Модификації Cannondale Synapse 3 2024 frame 51
Ціни на Cannondale Synapse 3 2024 frame 51 |
---|---|---|---|---|
Cannondale Synapse 3 2024 frame 51 | від 49 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Cannondale Synapse 3 2024 frame 54 | від 49 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Cannondale Synapse 3 2024 frame 56 | від 49 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Cannondale Synapse 3 2024 frame 58 | від 49 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Cannondale Synapse 3 2024 frame 61 | від 49 440 грн. | 2 пропозиції |