Велосипед Giant Contend 1 2021 frame M (2100031215)
Відео 3Фото 2 |
Giant Contend 1 2021 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Contend 1 2021 frame M
Giant Contend 1 28 2021 (M, білий) 2100031215 | 48 000 грн. |
Giant Contend 1 28 2021 (M, бiлий) 2100031215 | 47 999 грн. |
Велосипед 28" Giant Contend 1 white M (171-181 см) 2100031215 | 48 000 грн. |
Велосипед Giant Contend 1 біл M 2100031215 | 48 000 грн. |
Відеоогляди