Акумулятор для камери Canon BP-808
Canon BP-808 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon BP-808
Акумулятор для фото-відео техніки Canon (BP-808) LEGRIA FS10 7.4V 850mAh L | 680 грн. |
Акумулятор для камер CANON - BP-808 ( - BP-809) | 1 038 грн. |
Акумулятор для камер CANON - BP-808 (BP-809) - 1200 ma | 700 грн. |
Акумулятор для камер CANON - BP-808 (BP-809) - 900 ma | 588 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →