Картридж Canon C-EXV43 2788B002
Canon C-EXV43 2788B002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon C-EXV43 2788B002
Усі ціни 10 →Оригінальний тонер-картридж Canon C-EXV43 (2788B002) Black 2788B002 | 2 150 грн. |
Картридж до iR400i/500i(15.2К) C-EXV43 toner black 2788B002AA | 2 494 грн. |
Canon Тонер C-EXV43 Black (iRA 400i500i) (2788B002) 2788B002AA | 2 494 грн. |
Canon 2788B002 | 2 494 грн. |
Canon 2788B002AA — Тонер-картридж C-EXV43 чорний 15.2K | 2 480 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →