Картридж Canon PFI-300M 4195C001
Фото 9 |
Canon PFI-300M 4195C001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PFI-300M 4195C001
Усі ціни 14 →Картридж Canon PFI-300 Magenta (4195C001) 4195C001 | 1 012 грн. |
Картридж струменевий PFI-300 M (4195C001) 4195C001 | 858 грн. |
CANON PFI-300 M (4195C001) | 858 грн. |
Картридж Canon PFI-300 Magenta (4195C001) 4195C001 | 860 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості картриджа Canon PFI-300M 4195C001:
- Об'єм – 14 мл
Модификації Canon PFI-300M 4195C001
Ціни на Canon PFI-300M 4195C001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-300C 4194C001 | від 799 грн. | 14 пропозицій | ||
Canon PFI-300CO 4201C001 | від 834 грн. | 13 пропозицій | ||
Canon PFI-300Y 4196C001 | від 854 грн. | 13 пропозицій | ||
Canon PFI-300M 4195C001 | від 799 грн. | 14 пропозицій | ||
Canon PFI-300GY 4200C001 | від 858 грн. | 13 пропозицій | ||
Canon PFI-300PC 4197C001 | від 799 грн. | 13 пропозицій | ||
Canon PFI-300PM 4198C001 | від 799 грн. | 14 пропозицій | ||
Canon PFI-300PBK 4193C001 | від 799 грн. | 14 пропозицій | ||
Canon PFI-300R 4199C001 | від 799 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →