Ручка Caran dAche 849 Classic Blue (849.160)
Caran dAche 849 Classic Blue |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caran dAche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caran dAche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caran dAche 849 Classic Blue
Ручка Caran d'Ache 849 Classic (синяя) 849.160 | 1 095 грн. |
Ручка кулькова Caran d'Ache 849 Classic Синя 0.7 мм Синій корпус (76101860 | 1 095 грн. |
Ручка Caran d'Ache 849 Classic Синя (0,7 мм) (849.160) (7610186029158) | 1 095 грн. |
Ручка Caran d'ache 849 Classic Сіня (7610186029158) | 1 095 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →