Ручка Parker Jotter K63 Kensington Red CT (1953187)
Parker Jotter K63 Kensington Red CT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Jotter K63 Kensington Red CT
Усі ціни 9 →Шариковая ручка Parker Jotter Kensington Red 16 432 | 1 073 грн. |
Ручка шариковая Parker JOTTER 17 Kensington Red CT BP (16 432) 16 432 | 973 грн. |
Ручка кулькова Parker JOTTER 17 Kensington Red CT BP (16 432) 16 432 | 1 074 грн. |
Parker Ручка кулькова Parker JOTTER 17 Kensington Red CT BP (16 432) 16 43 | 1 073 грн. |
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Kensington Red CT BP 16 432 | 1 073 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →