Олівці Caran dAche Grafstone HB
Caran dAche Grafstone HB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caran dAche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caran dAche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caran dAche Grafstone HB
Карандаш Caran d'Ache Grafstone HB (цельнографитный) 780.250 | 220 грн. |
Олівець чорнографітний Caran d'ache Grafstone HB (7610186444500) | 220 грн. |
Олівець Caran d'Ache Grafstone HB Чістографітний (780.250) (7610186444500) | 220 грн. |
Олівець Caran d'ache Grafstone HB Чистографітовий (7610186444500) | 220 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →