Олівці Koh-i-Noor 5347
Koh-i-Noor 5347 цанговийточилка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koh-i-Noor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koh-i-Noor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koh-i-Noor 5347
Усі ціни 10 →Олівець цанговий Koh-i-Noor пластиковий корпус 5.6 мм (5347) | 222 грн. |
Карандаш механический Koh-i-Noor цангов. Versatil clutch leadholder 5,6 53 | 257 грн. |
Корпус-олівець механічний Koh-i-Noor 5.6 мм Пластик Червоний (5347) | 222 грн. |
Олівець механічний Koh-i-Noor цангів. Versatil clutch leadholder 5,6 5347 | 447 грн. |
Олівець цанговий 5,6 мм пластиковий корпус Koh-i-noor 5347, 01538 | 226 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →