Об'єктив Carl Zeiss 55mm f/1.4 Otus
Фото 11 |
Carl Zeiss 55mm f/1.4 Otus |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carl Zeiss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carl Zeiss.
Купити Carl Zeiss 55mm f/1.4 Otus
Усі ціни 6 →Стандартний об'єктив ZEISS Distagon T* Otus 1,4/55 | 102 005 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Zeiss Otus 1.4/55 ZF.2 (Nikon) | 158 354 грн. |
Объектив для фотоаппарата Zeiss Otus 1.4/55 ZF.2 (Nikon) | 157 960 грн. |
Carl Zeiss Otus 1.4/55 ZF.2 (Nikon) (2010-055) | 157 170 грн. |
Об'єктив Carl Zeiss Otus 55mm f/1.4 ZE Canon | 193 520 грн. |
Carl Zeiss 55mm f/1.4 Otus | 190 035 грн. |
Вартість Carl Zeiss Otus 1.4/55 перепльовує цінник на більшість повнокадрових фотокамер і знаходиться на одному рівні з уживаними іномарками. Але об'єктив відпрацьовує свою ціну повністю — він є кращим у своєму класі і надає безкомпромісну якість зображення.
Різкий як бритва
Половина лінз у конструкції об'єктива є елементами з аномальною часткової дисперсією, одна з них до того ж асферична. Вартість такої оптичної схеми не може бути низькою апріорі. Складна оптична схема дозволяє практично повністю позбавитися від хроматичних аберацій, а також забезпечити феноменальний рівень різкості на всіх отворах діафрагми. «Різкий як бритва» — найкращий епітет для Carl Zeiss Otus 1.4/55.
Філософія
Головна особливість переважної більшості лінз від Zeiss — відсутність вбудованого автофокусу. З одного боку, це недолік, а з іншого — ціла філософія, яку німецький бренд активно пропагує. Наводитися на різкість доведеться виключно мануально, тобто за допомогою рук та окомір. Для того, щоб характеристики при фокусуванні на різних фокусних відстанях не змінювалися, у конструкції об'єктива присутній спеціальний плаваючий елемент.
Лідер
Практично всі, хто тримав лінзу в руках, відгукуються про неї із захопленням. Так, вона величезна і важка, зате повністю металева. З металу виконана навіть бленда. А за рівнем різкості зображення об'єктиву просто немає рівних — він лідер, на якого варто рівнятися.