Об'єктив Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 VC Di II
Відео 1Фото 31 |
Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 VC Di II |
|
Універсальний зум-об'єктив з широким набором фокусних відстаней (18-200 мм), що дозволяє проводити зйомку найрізноманітніших сюжетів: від архітектури на короткому кінці до віддаленій фотополювання на диких тварин в максимальному положенні зума. Модель має сумісність з кропнутими дзеркалками Nikon, Canon і Sony (формату APS-C). В парі з повнокадровими фотоапаратами краю знімків зображення можуть бути зіпсовані видимим ефектом віньєтування.
Всередину Tamron 18-200mm F3.5-6.3 Di II VC примудрилися вмістити цілих 16 елементів, об'єднаних в 14 групах. Серед них є одна низькодисперсний лінза, покликання якої криється в боротьбі з хроматичними абераціями. Більше того, відносно легкий корпус моделі вагою 400 г вдалося помістити оптичний стаб і тихий ультразвуковий мотор системи автофокусування. Діаметр передньої лінзи об'єктива у, на яку можна приєднати світлофільтр, становить 62 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Купити Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 VC Di II
Усі ціни 8 →Универсальный объектив Tamron AF 18-200mm f/3,5-6,3 Di II VC | 6 642 грн. |
Tamron Canon AF 18-200mm F/3.5-6.3 Di II VC | 8 200 грн. |
Універсальний обєктив Tamron AF 18-200mm f/3,5-6,3 Di II VC | 6 430 грн. |
Універсальний об'єктив Tamron AF 18-200mm f/3,5-6,3 Di II VC | 6 404 грн. |
Об'єктив Tamron AF 18-200mm f/3,5-6,3 Di II VC (Canon) | 8 159 грн. |
0 3 3 6 |
Пригодиться лише для маломегапіксельних камер (8-12 Мп). Нормальної різкості немає ніде, доводиться зменшувати роздільну здатність знімка до 8 Мп. Фокусується швидко, стабілізатор компенсує 3 стопи впевнено. Швидкий тихий автофокус, добрий стабілізатор. Немає різкості практично скрізь. На короткому фокусному дикі геометричні спотворення. Хроматичні аберації на всіх фокусних та значення діафрагми. |