Склоочисник CarLife Ideal 600
CarLife Ideal 600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CarLife 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CarLife.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CarLife Ideal 600
Усі ціни 7 →Щітка склоочисника CarLife каркасна Ideal 24" 600мм (I60) I60-Carlife | 106 грн. |
Каркасная щетка CarLife IDEAL 24/600мм LI-4367 | 143 грн. |
Каркасна щітка CarLife IDEAL 24/600мм (I60) | 106 грн. |
Комплект змінних гумок Carlife Ideal 24" (600 мм) 9260 | 77 грн. |
Щітка склоочисника каркасна Carlife Ideal 24" (600 мм) I60 | 95 грн. |
Комплект змінних гумок Carlife Ideal 24" (600 мм) G60-9162 | 95 грн. |
Каркасна щітка CarLife IDEAL 24/600мм | 212 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →