Вудилище Carp Pro Cratus Compact 300-3.5 (CRTS300)
Відео 1Фото 7 |
Carp Pro Cratus Compact 300-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carp Pro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carp Pro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carp Pro Cratus Compact 300-3.5
Карповое удилище Carp Pro 10 Cratus Compact 10ft 3м 3.5lb CRTS300 | 2 036 грн. |
Коропове вудлище Carp Pro Cratus Compact 10' 3.5lb (CRTS300) | 2 579 грн. |
Карпове вудлище Carp Pro Cratus Compact 10' 3.5lb CRTS300 | 2 036 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →