Надувний човен Intex Seahawk 2 Boat Set (68347)
Відео 22Фото 4 |
Intex Seahawk 2 Boat Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Seahawk 2 Boat Set
Усі ціни 27 →Надувний човен SEAHAWK 200 Іntex 68347 (236 x 114 x 41см) INT-68347 | 3 036 грн. |
Лодка Intex SeaHawk 2 с насосом и веслами (68347) | 2 439 грн. |
Двомісний надувний човен Intex 68347 Seahawk 2 Set, 236 х 114 см, (весла, | 2 499 грн. |
Надувний човен SEAHAWK 2 SET (Intex 68347) У комплекті весла + насос. Розм | 3 080 грн. |
Надувний двомісний човен Challenger 2 Set (Intex 68347) У комплекті весла | 2 720 грн. |
ще 20 пропозицій
2 4 7 9 |
Купив у Караганді. Відразу виявилася така проблема: накачавши внутрішній і зовнішній балони, почав їх спускати, відкрив клапан внутрішнього балона, човен спустив ПОВНІСТТЮ! Човен замінив за гарантією - такий самий результат. Забрав гроші та підбираю човен від перевірених виробників. - Ціна - ненадійна щойно купив(ла) Intex Seahawk 2 Boat Set рекомендую не купувати |
Тиждень тому придбав Intex Seahawk 2 Boat Set на заміну гумову. Гумова мене повністю влаштовує, за винятком тривалого часу на просушування. Це і стало основною причиною для покупки човна з ПВХ, щоб не витрачати час на просушування. Купуючи, продавець відмовився розпаковувати, мотивуючи тим, що назад він не зможе упаковати в коробку. Взяв на свій страх та ризик. Завіз у гараж та дня через 2 викроїв час на перевірку. У гаражі температура становила 6 гр тепла. Після розпакування накачав у порядку, зазначеному в інструкції. Човен зовні сподобався, але жорсткість ПВХ викликала побоювання. Після візуального огляду вирішив упаковати назад. Ось тут і почалися неприємності. Скласти її, як була упакована при покупці не вдалося, як я не намагався. І найнеприємніше, через жорсткість ПВХ, човен на вигинах місцями потріскався і ПВХ розірвалося просто на очах. Довелося накладати латки і відмовитися від думки скласти її, доки суттєво не потеплішає. Сподіваюся, що за температури повітря 20 гр. тепла у мене вийде її скласти більш менш компактно і без пошкоджень. Час покаже як вона поведеться в літній період. Але радити рибалкам я її не став би. Та й на 2-х місну вона не тягне, хоча для 1 людини з речами, то що треба. Ціна, гарний зовнішній вигляд За температури нижче 10 гр. тепла ПВХ при складанні човна тріскається і рветься на згинах. користуюся Intex Seahawk 2 Boat Set тиждень рекомендую не купувати |
Нормальний човен, ми в трьом на такому човні сплавлялися річкою плюс речі! Години чотири пливли сумніви перед тим як у неї сісти, але потім я був просто здивований! За два дні навіть не підкачували! Ціна та якість просто супер! користуюся Intex Seahawk 2 Boat Set місяць і більше |
Показано 3 з 30 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Intex Seahawk 2 Boat Set
Ціни на Intex Seahawk 2 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Seahawk 2 Boat Set | від 2 439 грн. | 27 пропозицій | ||
Intex Seahawk 3 Boat Set | від 4 299 грн. | 16 пропозицій | ||
Intex Seahawk 4 Boat Set | від 5 598 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →